Чізкейк без сиру

Чізкейк без сиру: нові ідеї популярного десерту. Рецепти чізкейку без сиру зі сметаною, маскарпоне, вершками, сиром

Чізкейк без сиру

Сир став частим інгредієнтом в чизкейках, а все завдяки дешевизні і поширеності продукту. Він поступово витісняє класичні інгредієнти і стає основою десерту.

Але насправді можна приготувати чимало варіантів чізкейку без сиру. Причому не тільки з м’яких сирів, але й на основі інших досить простих і поширених продуктів.

Такі начинки не мають властиву сиру терпкість, виходять більш ніжними і повітряними. Приготуємо?

Чізкейк без сиру – загальні принципи приготування

Структура чізкейку без сиру також складається з тіста і начинки. Десерт можна також готувати з випічкою або без неї. Корж в основному готується з суміші тертого печива з маслом. Відмінний варіант для господинь, які не дружать з тестом. Збирати чізкейк найкраще в рознімної формі, щоб не виникало проблем з отриманням десерту. Але на всяк випадок дно застеляється пергаментним папером.

З чого можна приготувати начинку:

• різні види сиру;

• вершки;

• сметана;

• згущене молоко;

• фрукти, ягоди і навіть овочі.

Для згущення і застигання маси додається борошно, крохмаль, яйця, желатин. Вид продукту залежить від того, термічна обробка чи ні. Для аромату в десерт додають ванілін, корицю, лікери, шоколад, какао, цедру. Прикрашають чізкейки без сиру глазур’ю, різноманітними посипками, фруктами і ягодами. Можна зробити декоративне оформлення кремом і десерт постане у вигляді справжнього торта.