Сирна запіканка з гарбузом

Сирна запіканка з гарбузом – рум’яна радість для дітей і дорослих. Рецепти кращих сирних запіканок з гарбузом

Сирна запіканка з гарбузом

Ви ніколи не замислювалися, чому запіканка є одним з основних страв в дитячому садку?

Просто вона відноситься до корисної випічці, ситної, простий у приготуванні, а ще сир після термічної обробки засвоюється організмом набагато краще, ніж сирий.

Можливо, запіканка з вашого дитинства була не дуже смачною, але ми це виправимо. Є безліч смачних рецептів сирних запіканок з гарбузом, які повинен спробувати кожен.

Сирна запіканка з гарбузом – загальні принципи приготування

Сир – основа запіканок. В ідеалі бажано використовувати натуральний продукт з коров’ячого або козячого молока. Відновлений сир, що складається з великої кількості інгредієнтів, може просто не витримати термічної обробки, танути при нагріванні, випускати велику кількість води, та й користі в ньому не особливо багато.

Гарбуз для запіканки можна брати будь-яку. Але випічка вийде особливо смачною і ароматною зі спілим овочем. Гарбуз можна закладати в запіканку в сирому, відвареному, смаженому і тушкованому вигляді.

Як готувати запіканку:

1. Сир протирають крізь сито або просто розминається в однорідну масу.

2. Додаються яйця, манка, сметану та інші інгредієнти за рецептом.

3. Сирна маса з’єднується з подрібненої гарбузом або пюре.

4. Всі викладається у форми і випікають до готовності.

В якості наповнення також в масу можуть додаватися свіжі і сушені фрукти, ягоди, горіхи, насіння. Подавати сирні запіканки з гарбузом можна самостійно або в поєднанні з солодким соусами, сметаною, згущеним молоком, варенням або йогуртами. Також запіканки можна прикрасити глазур’ю, кремами, шоколадом, кокосовою стружкою. І повсякденна трапеза перетвориться на маленьке свято.