Торт «Орео»

Біле і чорне – це торт «Орео». У пошуках вишуканої гармонії смаку: рецепти бісквітного і пісочного торта «Орео» (з фруктами, шоколадом, сиром)

Торт «Орео»

Абсолютно новий винахід кондитерів – торт «Орео». На цей рецепт кондитерів-новаторів надихнуло з’явилося в масовому продажі шоколадне печиво з білою начинкою. Нічого особливого в печиво немає. Зрозуміло, що реклама – двигун торгівлі, але у випадку з тортом «Орео» вона виявилася ще й стимулом для нового творчого задуму кондитерів.

Торт «Орео» знаходиться в початковій стадії свого створення. Його поява дуже нагадує історію створення торта «Пташине молоко», коли існував якийсь задум десерту, було вже придумано назву, але до остаточного, затвердженого варіанту, який в наші дні вже став класикою, залишалося ще зробити десятки пробних рецептів.

Теж саме, прямо на наших очах, відбувається з тортом «Орео»: є назва, загальний задум, але остаточний рецепт, який буде близький до ідеального, ще належить відкрити. У цих пошуках зараз активно беруть участь і професійні кондитери, і любителі, і навіть, зовсім не обізнані в кондитерському ремеслі, домогосподарки.

Подивимося, що з цього вийшло.