Безе в домашніх умовах

Безе в домашніх умовах – повітряні поцілунки. Як приготувати ванільне, шоколадне, горіхове, ягідне безе в домашніх умовах

Безе в домашніх умовах

Безе вони ж меренги – це єдині тістечка, які можна приготувати всього з двох інгредієнтів.

Яєчні білки і цукор знайдуться в кожному будинку.

Але не все так просто.

Щоб вийшло дійсно смачне і повітряне безе в домашніх умовах, потрібно все-таки дещо знати.

Безе в домашніх умовах – загальні принципи приготування

Процес створення меренг складається з трьох основних етапів: збивання маси, формування і випікання тістечок. При збиванні не можна відразу додавати в білки цукор, інакше вони не зможуть його добре підняти, і маса буде не дуже пишною. Спочатку потрібно добитися щільної піни, а потім невеликими порціями вводити цукор. А ще краще пудру, так як вона швидше розчиняється.

Як і чим відсаджують безе на деко

Для формування готової маси найзручніше використовувати кондитерський мішок. Можна з насадками, тоді тістечка вийдуть красивіше. Також можна просто взяти щільний пакет, викласти в нього збиту масу, зрізати кінчик і видавити меренги через вийшло отвір. Найпростіше і легше викладати безе на деко ложкою, але в такому випадку вони усі будуть різної форми і зовні не дуже симпатичні.

Випікають безе відразу після формуванні в духовці. Температура не повинна перевищувати 120 градусів. Тістечка повинні просохнути всередині, інакше вони опадуть. Час випічки досить тривалий і, в залежності від розміру меренг, може досягати декількох годин.