Вареники з картоплею і салом

Вареники з картоплею і салом – справжня українська радість. Секретні рецепти приготування вареників з картоплею та салом

Вареники з картоплею і салом

Вареники бувають різні, але всі вони дуже ситні і вигідні, так як наполовину складаються з тіста, а наповнюються в основному овочами, ягодами або сиром.

Всі ці продукти недорогі і є в кожному будинку.

І якщо солодкі вареники не всім до смаку, то від борошняних виробів з картоплею і салом вже точно ніхто не відмовиться.

Це українська страва полюбилося багатьма.

Але як його зробити?

Вареники з картоплею і салом – загальні принципи приготування

Найпростіший варіант тесту – це прісне (пельменний) з води, солі та борошна. Можна додати яйце або трохи олії. Але іноді вареники замішують на молоці, кефірі, додають сметану або заварюють гарячою водою. Тісто після замісу треба постояти 20-30 хвилин. Воно стане м’якші, еластичніші, з ним буде легше працювати.

Для начинки можна використовувати сиру картоплю або відварена у вигляді пюре. Сало використовують в основному свіже, але можна взяти і солоне. Його просто перекручують на м’ясорубці або нарізають, можна злегка обсмажити. Також в начинку може додаватися цибуля, часник, гриби і інші овочі.

Як можна зліпити вареники

1. Спеціальною формою. Розкочується два пласта тіста. Перший укладається на форму з отворами. У виїмки кладуть начинку, накривають другим коржем і прокочують качалкою.

2. Вручну зі склянкою. Розкочується пласт, вичавлюються склянкою гуртки, кожен кладеться начинка, защипываются краю.

3. Вручну з джгута. Тісто розкачують довгою ковбаскою, нарізають на шайби, вмочають кожну борошно, розкочують коржик, кладуть начинку і з’єднують краї.