Збірна солянка в домашніх умовах, секрети вибору

Як готувати збірні солянки в домашніх умовах. Рибна або куряча збірна солянка вдома – дамо фору професіоналам

Збірна солянка в домашніх умовах, секрети вибору

Солянки – проста і збірна неодмінно присутні у класичному ресторанному меню, вони разюче відрізняються від інших супів, так і один від одного.

Як приготувати збірну солянку в домашніх умовах?

Та не так вже й складно, швидше труднощів додає підбір продуктів.

Не маючи можливості зібрати все потрібне і відмінної якості, краще вибрати рецепт простіше.

Збірна солянка додатково вимагає не тільки розмаїття м’ясних компонентів, але і якісних копченостей. Обов’язково підійдіть з особливою увагою до їх вибору, ні в якому разі не придатні ті, які готувалися із застосуванням рідкого диму, вибирайте тільки натуральні продукти.

Загальні принципи приготування збірної солянки на дому

• В домашніх умовах збірну солянку готують на бульйонах, приготованих з різних видів м’яса на кістці, птиці, риби, субпродуктів і грибному відварі. Також солянку можна приготувати, не використовуючи бульйону, в цьому випадку вона вийде менш насиченою.

• Солянка відрізняється від інших супів не тільки складом гарніру, але й характерним для цих супів складним, багатим смаком, яким насичують його каперси, кружечки лимонів і маслини.

• Незмінні складові будь збірної солянки це цибуля, томатна паста, огірки, маслини або оливки і лимони, які в більшості випадків додаються в готову страву при подачі до столу.

• Цибулю подрібнюють ножем на маленькі шматочки і пасерують в маслі до прозорості.

• Огірки також подрібнюють, попередньо знявши грубу шкірку і вибираючи насіння, молоді огірочки в такій процедурі не потребують. Потім їх додають до цибулі і припускають разом з томатною пастою, але недовго, не більше двох хвилин.

• Після, приготовану таким чином заправку, опускають в бульйон або грибний відвар і доводять домашню збірну солянку до готовності.

• М’ясні складові і гриби закладають нарізаними соломкою, а рибу – невеликими шматочками.

• Сервірують збірну солянку різаним на тонкі кільця лимоном і маслинами, які також можна нарізати кільцями.

• Подають, заправляючи сметаною, посипавши зеленню, також можна подати сметану в окремому соуснику.