Яблучне повидло з апельсином

Яблучне повидло з апельсином – старий смак, новий аромат! Рецепти повидла з яблук з апельсинами на зиму і просто так

Яблучне повидло з апельсином

Повидло теж складається з фруктів і цукру, але воно не таке, як варення або джем.

Густа, однорідна, ароматна маса ідеальна для солодких бутербродів, випічки та інших десертів. Найчастіше готують повидло з яблук, цей смак звичний, але вже не цікавий.

Щоб додати новизни ласощів, спробуйте додати до нього апельсин!

Яблучне повидло з апельсином – загальні принципи приготування

Повидло готують з літніх і осінніх яблук, які легко розварюються. Можна брати биті, пом’яті, перестиглі плоди. Але вони не повинні бути плесневелыми, чорними, гнилими. Фрукти дрібно ріжуть або перекручують. Частіше використовують другий варіант, щоб скоротити час приготування. Шкірку не видаляють, вона сприяє загущенню продукту.

Апельсини вимагають ретельного миття, так як часто відбуваються численні обробки. Цитруси миють щіткою, можна використовувати харчову соду, обдати плід окропом. У повидло зазвичай закладають апельсини повністю, виймаючи кісточки. Іноді очищають білу шкірку. Цитрусів кладуть в ласощі менше, ніж яблук. Іноді достатньо одного плоду на 2-3 кг яблук.

Повидло не готують без цукру. Використовують звичайний пісок. Його додають до фруктів відразу, іноді дають постояти разом для виділення соку. Зазвичай масу уварюють на плиті. Можна використовувати для варіння повидла мультиварку, рецепт є трохи нижче.