Торт «Зебра» на кефірі: рецепти і секрети приготування смачного десерту. Як швидко і смачно приготувати торт «Зебра» на кефірі

Улюблений дітьми десерт – торт «Зебра» традиційно готують на сметані, але це не означає, що для приготування ласощів не можна використовувати інші інгредієнти.

Торт «Зебра» на кефірі: рецепти і секрети приготування смачного десерту. Як швидко і смачно приготувати торт «Зебра» на кефірі

На кефірі торт виходить не менш смачним і ароматним, тісто повітряним, пишним.

Торт «Зебра» на кефірі – загальні принципи

Сам процес приготування торта дуже легкий. Впорається з цим завданням і початківець кулінар, і навіть дитина. Всі інгредієнти, необхідні для тесту, ретельно змішуються. Далі основу ділять на дві частини і в одну з них додають какао-порошок, перемішують. На всю цю процедуру йде не більше 15 хвилин. А далі починається творчість.

Торт назвали «Зеброю» не дарма. Десерт являє собою пиріг з химерних світлих і темних смуг, що нагадують забарвлення шкури зебри. Домагаються цього просто. На змащений маслом або вистелений пергаментом лист викладають раніше приготоване тісто по черзі: у центр дека кладуть ложку темного тіста, центр шоколадного тіста викладають світле тісто, після знову темний, потім світле і т. д., поки не закінчиться основа.

Далі лишається поставити лист в духовку і почекати близько півгодини. Подальше прикраса коржа залежить від вашої фантазії. Найчастіше торт просто заливають кремом або глазур’ю, іноді корж розрізають і просочують чим-небудь. Можна прошарувати тортик фруктами, горіхами або іншими начинками.