Салат з шинкою, огірками і сиром

Салат з шинкою, огірками і сиром – легкий і ситний. Варіанти приготування салату з шинки, огірків і сиру

Салат з шинкою, огірками і сиром

Якщо хочеться свіжого, легкого і разом з тим ситного закусочного страви, то відмінним варіантом у цьому випадку стане салат з шинкою, огірками і сиром.

М’ясна складова – шинка – додасть ситності і забезпечить організм білком. Огірок – це ніжність і свіжість, а також корисні легкі вуглеводи і волога.

Сир – гострота смаку та пікантності, крім того, як всі кисломолочні продукти він багатий настільки потрібними для травлення мікроорганізмами.

Виходить, що поєднання в одному блюді шинки, огірка і сиру просто ідеально і за смаком, і за користь для організму.

Існує разом з тим цілий ряд різноманітних варіантів цієї страви.

Основні принципи приготування салату з шинкою, огірками і сиром

Головна умова приготування смачного і корисного салату – використання якісних продуктів. Шинка повинна бути нормального терміну придатності, з приємним характерним запахом і кольором. Свіжі огірки міцними, без плям і цвілі. Солоні або мариновані – без сторонніх запахів, не розм’яклі. Сир залежно від сорту відповідати своїм вимогам.

До речі, в салаті може використовуватися сир різних сортів. Але найчастіше це твердий типу Витязя або Ламбера. В деяких випадках береться м’який сир Фета або інші схожі.

Як вже сказано вище, огірочки можуть бути солоними, маринованими, свіжими – в залежності від умов рецепта. Замінювати одні іншими можна, але обережно: потрібно враховувати поєднання з іншими продуктами.

Найчастіше складові салату нарізати соломкою або кубиками. Втім, сир у багатьох рецептах натирається.

Крім названих інгредієнтів, в салаті з шинки, огірків і сиру можуть використовуватись різні продукти. Це овочі – відварну картоплю, моркву, свіжа морква, цибуля, часник, зелений горошок, солодка кукурудза. Свіжий солодкий перець і помідор, капуста, редиска, різні види редьки. Варені яйця, навіть є рецепти з крабовими паличками.

Рослинним маслом такий салат заправляється рідше, ніж майонезом або сметанною, йогуртовій заправкою.

Салат може бути змішаним, так і пошаровим. Підходить він і для щоденного столу, і на святкове застілля.