Аджика з помідорів і часнику з яблуками

У аджики з помідорів, яблук та часнику конкурентів немає. Сама економна приправа – аджика з помідорів з яблуками

Аджика з помідорів і часнику з яблуками

Аджика – рецепт збірний, кожна народність, та що там, мало не кожне село на Кавказі і в Закавказзі пишається своїм, істинно правильним соусом.

Нічого дивного в цьому немає, шашликів і пловів існує, мабуть, не менше. До них-то найчастіше і подають гостру приправу.

Аджика з помідорів і часнику з яблуками – загальні принципи приготування

• Гострий соус з помідорів і часнику з яблуками готують шляхом подрібнення овочів і фруктів з подальшим уварювання або без нього.

• Овочі та яблука краще брати добре визріли і непереспелые, без ознак псування. Перед використанням їх добре промивають і насухо просушують. Потребують чищення ще раз промивають після цього.

• Подрібнюють овочі та яблука на м’ясорубці, тертці або кухонному комбайні. Це роблять до варіння або вже після неї.

• Гостроту будь аджике надає гострий перець, зазвичай його використовують без насіння, але якщо хочуть одержати більш гострий соус – насіння не видаляють.

• Часник насичує аджику своїм ароматом і додає додаткову гостроту. Його, як інші овочі, подрібнюють і додають за 5-10 хвилин до закінчення варіння. Якщо зробити це раніше, аромат вивітриться при уварюванні.

• Спеції закладають разом з часником, щоб вони встигли розкритися. Їх додають за смаком або згідно з рецептурою.

• Аджику з помідорів і часнику з яблуками можна запасти і на зиму, якщо вона пройшла відповідну термічну обробку. Уварений соус ще гарячим розфасовують у відповідні за обсягом стерильні банки і закочують прокип’яченими кришками, дотримуючись при цьому всіх правил консервації. Сира аджика має невисокий термін придатності. Зберігання такого соусу в холоді не врятує його від закисання.