Дріжджові чебуреки

Дріжджові чебуреки – вони такі м’які! Рецепти простих і незвичайних дріжджових чебуреків з різними начинками

Дріжджові чебуреки

Ох, вже ці чебуреки! Як і з чого їх тільки не готують!

У татарських пиріжків величезна кількість варіацій. Серед усього різноманіття виділяються дріжджові чебуреки. Вони відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і смаком. Спробуємо?

Дріжджові чебуреки – загальні принципи приготування

Дріжджове тісто любить тепло. Тому всі продукти потрібно вийняти на стіл заздалегідь, дати постояти годинку. Рідину потрібно підігріти додатково, щоб вона була трохи вище температури тіла. Дріжджі зазвичай розчиняються у водній основі, настоюються. Якщо тісто заводиться опарним способом, то готують бовтанку з борошном, залишають до тих пір, поки вона не підніметься, не почне пузиритися. Тільки після цього додають інші інгредієнти за рецептом.

Класична начинка для чебуреків складається з м’ясного фаршу і цибулі. Але є маса варіантів поліпшити смак, зробити блюдо іншим, цікавішим або незвичайним. Для цього в начинку додають гриби, різні овочі, спеції.

Правила смачної начинки для чебуреків:

• м’ясо потрібно перекрутити самостійно, покупної фарш рідко буває високої якості;

• бажано використовувати жирне м’ясо або додатково ввести сало, жир;

• цибулі треба додавати багато, овоч додасть начинці соковитість.

Формують дріжджові чебуреки так само, як і звичайні. Важливо не робити тісто товстим, так як при смаженні вона стане ще пишніше. Готують чебуреки на сковорідці. Для фритюру використовують очищену олію.