Торт «Орео»

Торт «Орео» – основні технологічні принципи

Головних моментів, які повинні бути дотримані у складанні технологічної карті торта – всього два: зовнішній вигляд і смак.

Торт «Орео» повинен мати схожість з однойменною популярним печивом: чорно-біла, контрастна і, одночасно, досконала гармонія. Шоколадна, більш щільна основа торта, як і в печиво, поєднується з ніжним білим кремом. Нічого зайвого.

Для тіста і крему в різних варіаціях використовуються какао, шоколад, вершки та інші молочні продукти, яйця, рослинні і вершкові жири, борошно, цукор і ароматизатори. Можна використовувати горіхи і сухофрукти.

Якщо дуже захочеться яскравих фарб, додайте ягоди або фрукти в якості декоративних елементів поверхні. Зрештою, у цього торта поки не існує суворої рецептури, а невеликі фруктові нотки на його смак суттєво не вплинуть.

Смак торта повинен бути витриманий в шоколадно-вершковий діапазоні. Зате з консистенцією основи і крему можна експериментувати. Сміливо використовуйте відомі технології приготування крему: заварного, білкового, вершкового. Це – основні три види кремів, які також можна розділити на кілька підгруп. Використовувати поєднання різних видів крему також допускається. Головна вимога до крему – легкість, ніжна, ніжна консистенція і, обов’язково, білий колір. Для унікальності рецепта можна додати в крем крихти печива, горіхи, сухофрукти або шоколад.

Для основи ідеально підходить бісквітне та інші види наливної тіста: на сметані, кефірі або йогурті, на молоці. Це може бути навіть звичайне млинцеве тісто, більш густої консистенції. Основу для торта легко приготувати з продуктів, які на даний момент є під рукою. Але до складу тесту повинно обов’язково входити какао, і тісто повинно мати значну щільність в готовому вигляді, досить жирну консистенцію. Добре вдається пісочне тісто? Чудово. Робіть основу з пісочного тіста: адже, саме воно має найбільшу схожість з печивом, стали основною ідеєю торта.

Якщо немає часу, просто купіть печиво, подрібніть, додайте цукор, масло і молоко, трохи ванілі – і за п’ять хвилин отримаєте прекрасне пісочне тісто, яке не доведеться навіть випікати. Смілива імпровізація – наше все!

Можна приготувати «Орео» в американському, англійською або французькою стилі: чізкейк, тірамісу, «бите скло» у чорно-білій гамі теж виглядають заманливо і апетитно.

Пропоновані нижче рецепти – не догма, а стимул для творчого натхнення.