Курячі шлуночки в мультиварці

Різні рецепти вишуканих страв з курячих шлуночків в мультиварці

Курячі шлуночки в мультиварці

Курячі шлуночки – це дивовижний продукт, який за смаком дуже схожий з яловичиною.

При цьому вартість нижча, ніж у м’яса як мінімум в два рази.

З цього субпродукту можна приготувати багато легких та невимушених страв, якщо використовувати мультиварку.

Курячі шлуночки в мультиварці – загальні принципи приготування

Попередня підготовка шлуночків полягає в ретельному промиванні і очищенні. Якщо субпродукт закритий, то його потрібно розрізати і вийняти внутрішній вміст. Далі віддаляється жовта шкірка. Її потрібно підчепити ножем і акуратно зняти. Залишилися шматочки зіскоблити. Промивання шлунків – дуже важливий момент і робити це потрібно ретельно, так як на внутрішніх стінках містяться гастролиты (каміння, пісок). Далі продукт нарізають шматочками або готують цілком згідно з рецептом.

З чим готують шлунки:

• макарони;

• крупи;

• овочі;

• гриби.

Для заливки використовують сметану, майонез, різні готові соуси, томатну пасту, бульйони або просто воду. Практично всі спеції поєднуються з шлуночками. Можна брати змішані приправи для м’яса або птиці, додати аджику, гірчицю, різну зелень, лавровий лист.

Час приготування залежить від обраного страви і програми. Обсмажують шлуночки на програмі «випічка» або «смаження». Гасіння і варіння виробляють на відповідних режимах. Якщо страва готується з крупами, наприклад з рисом, то задіюють програму «плов» після попереднього обсмажування інгредієнтів.