Рисовий суп з куркою

Рисовий суп з куркою: основні правила приготування страви. Унікальні і класичні варіанти рисового супу з куркою

Рисовий суп з куркою

Рисовий суп з куркою – корисне і смачне блюдо, готувати яке досить просто.

Ситний і легкий суп має дуже ніжним ароматом.

Рисовий суп з куркою – загальні принципи

Як приготувати рисовий суп з куркою? Основними продуктами страви є: куряче м’ясо, рисова крупа, морква і цибуля. Варто звернути увагу на те, що чим більше рису використовується в страві, тим більше потрібно води або бульйону. Тоді суп вийде рідким.

Для любителів страви більш щільної консистенції рекомендується зменшити кількість рідини в супі, пропустивши готову масу через сито. У такому разі шматочки м’яса можна викласти в тарілку перед подачею блюда на стіл.

Для початку слід зварити бульйон, використовуючи куряче м’ясо і спеції. Далі, висипати в каструлю рис і овочі. Варити страву слід до повної готовності крупи. Окремо можна стушкувати цибулю, морковину, солодкий перець. Наприкінці варіння слід з’єднати інгредієнти, вимкнути вогонь і дати супу постояти.

Існує декілька варіантів цього чудового блюда. Суп з рисом і куркою хороший тим, що його можна варити як дієтичним, так і густим з додаванням засмажених овочів.

Щоб рисовий суп зі шматочками курячого м’яса володів унікальним смаком і ароматом, можна додати додаткові інгредієнти: гриби, овочі, прянощі, зелень.

Подають страву на обід з хлібом, сухарями або грінками.