Помідори під сиром в духовці

Помідори під сиром в духовці – пікантно! Варіанти запечених помідорів під сиром в духовці з м’ясним фаршем, грибами, шинкою і яйцями

Помідори під сиром в духовці

Дари природи потрібно використовувати максимально, особливо, коли їх тільки зняли з грядки. Саме в цей період вони найбільш корисні, і організм може отримати більше вітамінів.

Помідори – овочі, які завжди в пошані. Вони смачні, поживні і, що важливо, дієтичне. Стиглий помідор містить менше двадцяти кілокалорій. Тому його сміливо можна комбінувати з іншими продуктами, не турбуючись про те, що страва буде надто важким.

Не варто зупинятися на банальних салатах. Можна урізноманітнити меню і з’єднати в духовці помідори і сир. Таке поєднання продуктів і спосіб приготування давно і позитивно оцінений багатьма.

Це одне з тих страв, що готується швидко і не потребує особливих вмінь. Які потрібні спеціальні навички, щоб натерти сир і помідори порізати?

Правда, можна повозитися і довше, для того щоб придумати оригінальну і хитромудру начинку з продуктів, придатних за смаком. Додаючи її в помідори і посипаючи томати сиром можна на кожен день готувати нові закуски і самостійні страви.