Торт «Наполеон» з готового листкового тіста

Торт «Наполеон» з готового листкового тіста – десерт без клопоту. Рецепти торта «Наполеон» з готового тіста з різними кремами

Торт «Наполеон» з готового листкового тіста

Торт «Наполеон» – культова страва радянської кухні. На його приготування йде досить багато сил і часу, тому «Наполеон» можна побачити на наших столах тільки у свята. Але завдяки готовому тісту багатошаровому ви зможете готувати десерт частіше.

Торт «Наполеон» з готового листкового тіста – основні принципи приготування

Основу торта складають листкові коржі. Щоб приготувати листкове тісто, знадобиться багато часу і певні кулінарні здібності. Не кожна господиня зможе впоратися з цим завданням. Якщо листкове тісто вийде неправильно, смак торта буде зіпсований. І тут на виручку приходить готове листкове тісто, яке можна придбати в будь-якому магазині.

Для торта можна використовувати дріжджове і бездріжджове листкове тісто. Його повністю розморожують, після чого тонко розкочують і вирізують коржики потрібної форми.

Випікають коржі в духовці, або готують на сухій сковороді.

Для «Наполеона» треба випекти приблизно 10-12 коржів. Один корж залишають і подрібнюють в дрібну крихту. Її використовують для обсипання торта.

Перешаровують коржі заварним, масляним, вершковим або будь-яким іншим кремом.

Головне потрібно дати торту добре просочитися. Бажано приготувати його з вечора і залишити на ніч.