Суп з глив

Суп з глив – кращі авторські рецепти. Готуємо супи з глив: з локшиною, сиром, яйцями, галушками, сердечками, крупою, сочевицею

Суп з глив

Суп з глив, як і будь-який інший грибний суп, має дивовижно ніжним смаком і чудовим ароматом.

Приготувати перше страву з грибів глив зовсім не складно, тим більше гриби не потрібно попередньо перебирати й очищати.

Суп з глив відноситься до дієтичних страв, тим не менш він дуже добре насичує організм. А все тому що в його склад входять рослинний білок, мінерали і мікроелементи, а також вітаміни В,С,Е,РР,D. Вважається, що якщо вживати перша страва, до складу якого входять ці корисні гриби, хоча б раз в тиждень, то це позитивно позначиться на зниженні холестерину в крові.

Суп з глив – загальні принципи приготування

Зазвичай, для приготування супу використовують гливи, вирощені в тепличних умовах. Головним достоїнством таких грибів є те, що вони не спіткнуться хвороб, червякам та іншим лісовим «проблем» своїх диких побратимів. А це означає, що гливи перед приготуванням досить обполоснути в трохи прохолодною воді, злегка струсити і нарізати. А далі слідувати рецептом, або відварити або обсмажити.

Також в приготуванні супу з глив використовують додаткові інгредієнти: овочі, макаронні вироби, зелень, крупи – тут багато чого залежить від ваших особистих смаків. По суті, гливи – унікальні гриби, які готуються в лічені хвилини, і навіть злегка обсмаживши їх з цибулею, додавши трохи води і трохи сиру – ви отримаєте ароматне, смачне і поживне перше блюдо. А вже якщо до складу рецепта будуть входити ще компоненти, то ціни такого супчику з глив не буде.