Торт «Казка»

Рецептура торта «Казка»: десерт, який неможливо забути. Поради з приготування торту «Казка» з родзинками, маком, горіхами – як поєднати старе і нове?

Торт «Казка»

Цей торт «народився» в Радянському Союзі. Його «біографія» набагато коротше і скромніше, ніж у інших знаменитих десертів. Але торт «Казка» встиг стати всенародним улюбленцем, завдяки рідкісному поєднанню доступності і невисокої вартості інгредієнтів, що входять до його складу, а також незвичайної формі та вишуканому смаку.

Бісквітний рулет з прошарком з крему «Шарлот» – проста, але смачна ідея торта. Верх солодкого «поліна» і зараз продовжують прикрашати грибочками і квітами з масляного крему, шматочками мармеладу або желе. Малюнок на поверхні торта і на підприємствах радянського харчопрому, і на сучасних кондитерських виробництвах наноситься довільно: іноді можна спостерігати в різних містах країни характерний почерк кондитерів, за яким можна визначити, де саме був виготовлений торт.

Переглядаючи сторінки різних кулінарних сайтів, можна впевнено сказати, що торт «Казка» залишається на піку популярності. Більше того, він вже претендує на звання: коханий, оригінальний і так далі. Справа в тому, що невичерпна фантазія домашніх кондитерів прикрасила класичну рецептуру торта «Казка» маком, горіхами, родзинками, і десерт змінився до невпізнання. Звичайно, так з’являються багато знамениті торти, але «Казка» з новими інгредієнтами – вже не та «казка», а, швидше, «Фантазія», «Небилиця», нестрогий переказ на основі відомого сюжету.

У будь-якому випадку, це – цікаво, та варто спробувати.