Стрілки часнику по-корейськи

Міняємо звичні закуски, пробуємо стрілки часнику по-корейськи. Розширюємо пісне меню стрілками часнику по-корейськи

Стрілки часнику по корейськи

Часникові пагони, тільки на перший погляд, не дуже який продукт. А ось економна корейська кухня стверджує зворотне: ощадливі господині створили чимало схожих за інгредієнтами, але різноманітних за смаком рецептів. Передбачили і заготовки на зиму» і салати і просто гострі гарніри до м’ясних і рибних страв.

Вміст вітамінів в цій непримітній зелені, яку багато хто вважає просто бадиллям, взагалі окрема тема. Дуже багаті стрілки і мікроелементами. Далекосхідні знахарі приписують цим паросткам чудодійні властивості афродизіаків, вважається, що страви з них підсилюють цілющі властивості кореня Женьшеню.

Стрілки часнику по-корейськи – загальні принципи приготування

• Стрілки часнику по-корейськи – сезонне блюдо. Його готують з молодих пагонів, нерідко в побуті іменованих «дудками». Але якщо в морозилці залежалися заготовлені на зиму часникові стрілки, можна приготувати таку страву і з них.

• У свіжих стрілок обов’язково видаляють бутони і зрізають невеликий шматочок нижній частині. Потім добре промивають водою і насухо обтирають рушником. Занадто довгі «дудки» нарізають паличками, а короткі залишають цілком. Розмір паличок повинен бути не менше трьох і не більше десяти сантиметрів. Зрілі стебла обов’язково бланшують або припускають в незначній кількості олії під кришкою до розм’якшення. Молоді досить м’які самі по собі.

• Часникові стрілки по-корейськи – гостре мариноване страву, і тому в нього обов’язково підливають кислі рідкі середовища. Наприклад, бальзамічний (винний, столовий) оцет або свіжовіджатий сік лимона.

• Для гостроти його обов’язково рясно приправляють спеціями. Їх можна підібрати самостійно або скористатися спеціальними фабричними – «Для салатів по-корейські» або «Для корейської моркви».

• Підсолюють блюдо дрібної кухонної сіллю або соєвим соусом по закінченні приготування і після цього дають добре настоятися. Нерідко блюдо підсолоджують цукром або медом.

• Стрілки часнику готують самостійно або з додатковими продуктами. Це можуть бути м’ясо, свіжі овочі (цибуля, морква, огірок) або пасеровані разом зі стрілами цибуля і морква.

• Часникові стрілки по-корейськи поєднуються з будь-яким гарніром, особливо добре до них подати картоплю або відварний рис.