Млинці з сиром, зеленню, шинкою, куркою

Млинці з сиром, зеленню, шинкою, куркою на молоці і кефірі. Популярні рецепти приготування млинців з сиром

Млинці з сиром, зеленню, шинкою, куркою

Фаршировані млинці – це повноцінна, дуже смачне і красиве блюдо. Зазвичай млинці фарширують м’ясним фаршем або сиром. Але для різноманітності можна приготувати млинці з начинкою з сиру, зелені, шинки і курки.

Ці продукти є практично на будь-якій кухні, нічого складного в рецептах немає. Подавати такі млинці можна як завгодно: холодними і теплими, зі сметаною і будь-яким соусом, в якості закуски або основної страви. Дуже зручно брати млинці з сиром і шинкою або куркою з собою на роботу або в школу, щоб ситно і з задоволенням перекусити.

Млинці з сиром – загальні принципи приготування

Щоб приготувати смачні млинці з сиром, потрібно добре промешанное і вистояне тісто і відповідна сковорода. Кожна господиня робить тісто на млинці по-своєму. Але в будь-якому разі важливо, щоб у нього не залишалося борошняних грудочок. Перед тим як підмішувати борошно до основи, потрібно обов’язково просіяти її.

Не варто дивуватися, якщо кількість борошна для тіста доведеться варіювати. Справа в тому, що розмір яєць, обсяг склянок і навіть клейковина борошна можуть бути різними. Для приготування смачних млинців можна використовувати звичайне або топлене молоко, суміш молока і води, кефір.

Що стосується сковорідки, то у кожної господині, як правило, є окрема «блинная» сковорода. Щоб млинці гарантовано не підгоріли, вона повинна бути чавунної, антипригарній або мати товсте дно.

Сир для начинки можна використовувати пластинками або нарізати на кубики. Більш того, можна готувати сирні млинці, додаючи цей компонент безпосередньо в тісто.