Сосиски в тісті

Сосиски в тісті, в духовці або на сковороді – заманливо? Домашні сосиски в тісті: дріжджовому, листковому, картопляному або в клярі

Сосиски в тісті

Хто відмовиться перекусити свіжими сосисками в тісті?

Мабуть, таких людей дуже мало. Повітряні, ароматні, з рум’яною скоринкою.

Ця випічка припаде до смаку і дорослим і дітям.

Хоча, їх необов’язково піч, можна просто посмажити. А ще можна додати різні начинки: сир, ковбасу, картопляне пюре, грибочки. І звичні всім сосиски в тісті заграють новим смаком.

Приготуємо?

Сосиски в тесті – загальні принципи приготування

Бажано не використовувати дешеві сосиски для облачення в тісто. І справа навіть не в смаку. Низькоякісні ковбасні вироби містять багато желатину, крохмалю, загусників, різних добавок і в результаті термічної обробки зіщулюються, сильно зменшуються в розмірах. Спробуй потім знайди ковбаску в пиріжку.

А так можна використовувати абсолютно будь-які сосиски:

• молочні;

• зі шпиком і без нього;

• дитячі;

• підкопчені;

• у натуральної або штучної оболонці;

• з сиром та іншими добавками.

Тісто для сосисок можна замісити самостійно або придбати вже готове. Все залежить від ваших можливостей. Найчастіше використовується дріжджове, листкове тісто або кляр. Останній варіант не продається, достатньо рідкий і готується вдома, причому дуже швидко.

Сосиски очищаються, обмотуються тестом або обмащуються. Потім відправляються випікатися або смажитися. Випікати можна в духовці, мікрохвильовій печі або мультиварці. Смажать на сковороді в олії або у фритюрі. Останні два способи відрізняються тільки кількістю жиру. Готові вироби вживають як в гарячому, так і холодному вигляді.