Слойки з листкового тіста з фаршем – хрустка, соковита, випічка. Підбірка кращих рецептів слойок з листкового тіста з фаршем

Смачні слойки з листкового тіста з фаршем – це тонке хрустке тісто і багато соковитої начинки. Випічка смачна і в гарячому, і в холодному вигляді.

Слойки з листкового тіста з фаршем – хрустка, соковита, випічка. Підбірка кращих рецептів слойок з листкового тіста з фаршем

Слойки можна взяти з собою на роботу або пікнік, або подавати з гарячим бульйоном.

Слойки з листкового тіста з фаршем – основні принципи приготування

Самий трудомісткий процес – це приготування листкового тіста. Замішують його на воді. Потім розкачують, по всій площі розкладають шматочки вершкового жиру, згортають конвертом і розкачують максимально тонко. Процедуру повторюють кілька разів. Потім тісто обов’язково поміщають на кілька годин в холодильник. Існує також швидкий спосіб приготування. Для цього борошно просівають в чашку, додають нарізане шматочками масло і вливають крижану воду. Швидко вимішують тісто і також кладуть в холодильник. Найшвидший і простий спосіб приготування шарувань: використовувати покупне листкове тісто.

Начинку для слойок готують на основі будь-якого м’ясного фаршу. Краще всього для цього підходить змішаний фарш з декількох сортів м’яса. Для соковитості в нього додають тонко нашатковану цибулю, солять, перчать і добре вимішують.

Тісто розкочують в тонкий пласт, нарізати його невеликими квадратиками. На середину кожного кладуть начинку і формують квадратні або трикутні слойки.

Для різноманітності в начинку додають сир, вощи, бринзу і т. д.