Повидло з яблук в мультиварці

Повидло з яблук в мультиварці – готуємо без запарки! Рецепти ароматного, густого, домашнього повидла з яблук в мультиварці

Повидло з яблук в мультиварці

Яблучне повидло – нехитре ласощі, яке досить просто і легко готується. Особливо, якщо використовувати мультиварку.

В ній густа маса точно не підгорить, вийде ароматною і насиченою. Залишається тільки знайти підходящий рецепт!

Повидло з яблук в мультиварці – загальні принципи приготування

Повидло не вимагає однорідної консистенції, але все ж прийнято фрукти подрібнювати. Робити це можна до варіння або після попередньої теплової обробки. Іноді яблука відразу нарізають дрібними шматочками і варять дуже довго, поки скибочки не розпадуться, ласощі не стане однорідним. Повидло виходить з усіх осінніх сортів яблук. Літні фрукти теж підходять, але якщо вони недостиглі або зовсім зелені.

Важливий інгредієнт повидла – цукор. Він становить не менше 50% від загальної маси очищених фруктів. Пісок додається відразу або після попереднього пропарювання, подрібнення інгредієнтів. Іноді яблука з цукром з’єднують заздалегідь, щоб фрукти виділили сік, крупиці розчинилися.

З чим поєднують яблука в джемі:

• фрукти: груші, сливи, айва, цитруси;

• деякі овочі, зазвичай це гарбуз, морква;

• прянощі.

Щоб повидло не википає, потрібно закладати яблука не більше ніж на половину висоти чаші від мультиварки. Тому приготувати багато ласощів за один раз не вийде. Але якщо треба зварити 2-3 літри, то вона цілком згодиться. Зазвичай використовуються режими випічки і гасіння. Іноді додатково використовують плиту, щоб трохи прогріти масу, приготувати сироп або відвар.