Сирний крем для бісквітного торта

Сирний крем для бісквітного торта – ніжний і легкий! Технологія приготування та рекомендації по застосуванню сирного крему для бісквітних тортів

Сирний крем для бісквітного торта

Сирні креми не найпопулярніші куди більше переваги кондитери віддають масляним основ. Ми ж сподіваємося привернути вашу увагу саме до сирним рецептами. Вони не вимагають інтенсивної термічної обробки, зберігають всі вихідні корисні властивості продуктів. Маса виходить досить пишною, відмінно поєднується з фруктами і ягодами. Часто в рецептах не вказується кількість цукру, його широко варіюють, змінюючи тим самим солодкість десерту.

Сирні креми для бісквітного торта – загальні принципи приготування

• Сир, яким він повинен бути, щоб крем вийшов смачним? Головний критерій, на який варто звернути увагу в першу чергу – свіжість продукту. Зберігається навіть короткий час в холодильнику сир для приготування кремової маси використовувати не можна. Друге – сирна маса не повинна бути сухою і зернистою. Краще брати продукт жирністю не нижче 9%.

• Перед використанням будь-якої, навіть пластичний сир рекомендується перекрутити на м’ясорубці. Але краще всього його перебити блендером або перетерти на ситі. Тоді крем вийде не тільки більш однорідним, але і пишним.

• Сирні креми можуть стати чудовою просоченням для бісквітного торта або присутні в ньому як прошарок у вигляді окремого коржа. Щоб товстий шар кремової маси не падав і не витікав під вагою бісквіта, в неї додають желатин або інші продукти, які допомагають загустити крем при застиганні.

• В сирні креми, в залежності від виду торта, може додаватися шоколад або кави. Часто їх готують з додаванням вершків, хорошою цілісної гущенки або вершкового масла. Не менш смачною така сирна маса виходить на зефір.

• Сирним кремом можна промащувати бісквітні торти у більшості випадків відразу після приготування. Деякі рецептури передбачають його охолодження, щоб трохи загущатися.

• Сирний крем підходить для будь-яких бісквітних коржів. Він однаково добре поєднується як зі світлими, так і з темними заготовками, в тісто яких додано какао, шоколад або кави. Їм можна промащувати прості бісквітні торти і з наповнювачами у вигляді фруктів або ягід.