Шоколадний млинцевий торт

Шоколадний млинцевий торт – ласощі зі сковорідки! Рецепти простих і святкових шоколадних млинцевих тортів з різними кремами

Шоколадний млинцевий торт

Млинцевий торт – це не тільки смачно, але і дуже зручно. Для приготування цього десерту не потрібна духовка. З випіканням млинців впорається будь-яка господиня. Залишається лише вибрати правильне тісто і відповідний до нього крем. За справу?

Шоколадний млинцевий торт – загальні принципи приготування

Для приготування шоколадних млинчиків в тісто зазвичай додається какао. Але іноді використовують звичайні білі млинці, які промащуються шоколадним кремом. Все залежить від вибраного рецепту. Шари випікаються звичайним способом на сковорідці. Перед нанесенням крему, важливо все млинці остудити, щоб начинка не витекла. Можна зробити заготовки заздалегідь і навіть заморозити.

Креми для млинців підходять практично все: ванільні, шоколадні, фруктові. Їх готують із згущеного молока, олії, шоколадної пасти, сметани, для смаку й аромату використовують всілякі добавки. Щоб надати простому торту святковий вигляд, його можна прикрасити кремом, ягодами, фруктами чи просто облити шоколадною глазур’ю.