Курячі стегенця в мультиварці

Курячі стегенця в мультиварці: смажених, запечених, на пару. Добірка цікавих рецептів стегенець в мультиварці

Курячі стегенця в мультиварці

Курячі стегенця давно полюбилися багатьом не тільки як частина цілої курки, але і як окремо приготовлене блюдо. Вони ніжні, соковиті, з вираженим м’ясним смаком. А якщо їх ще добре згасити, запекти, засмажити з правильними спеціями, виходить просто чудове блюдо. При бажанні можна зробити більш дієтичний варіант – приготувати на пару. Всі ці можливості дає такий сучасний кухонний гаджет як мультиварка.

Основні принципи приготування курячих стегенець в мультиварці

Можна використовувати курячі стегенця, відокремивши їх від тушки, або придбати вже готовий набір. Часто використовуються курячі стегенця – це нерозділені стегенця і гомілки курки. Їх нескладно розрізати, відкласти гомілки для іншої страви, а приготувати стегенця в мультиварці по одному з пропонованих рецептів.

Куряче стегно – досить масивна частина, зазвичай на порцію вистачає одного стегенця. Тому для сімейного обіду або святкового застілля неважко вирахувати, скільки частин потрібно взяти, вважаючи їх за кількістю людей.

Перед приготуванням м’ясо потрібно обмити, обсушити. Нерідко його попередньо маринують в тому чи іншому соусі – зазвичай перед смаженням. Якщо планується загасити, то можна не маринувати, так як під час приготування м’ясо просочиться соусом або поливкою.

Далі стегенця поміщаються в чашу мультиварки з приправами і додатковими інгредієнтами – найчастіше це овочі – і включаються на відповідний режим.

Курячі стегенця в мультиварці можна готувати на програмі Смаження, Тушкування, Рагу, Випічка, Приготування на пару та інші.