Сік з гарбуза і яблук

Сік з гарбуза і яблук – диво, без чаклунства! Зробіть запас соку з гарбуза і яблук за перевіреними рецептами

Сік з гарбуза і яблук

Комбіновані соки з різних фруктів, а тим більше з овочевою добавкою – обов’язковий компонент здорового харчування.

І не так страшно, якщо він консервований.

Якщо ви виконували все самостійно, тим більше з плодів свого врожаю, то користі від напою отримаєте предостатньо.

Соки такого типу дуже рекомендовані для підвищення загального тонусу організму.

Сік з гарбуза і яблук – загальні принципи приготування

• Яскравий, насичений і солодкий гарбузовий сік вдасться отримати лише з добре визрілої, але не перезрілої гарбуза. М’якоть овоча повинна бути щільною, яскраво-помаранчевого кольору. Гарбуз очищають від шкірки і вибирають насіння, волокнисту м’якоть бажано залишити. Вона ніяк не вплине на смак напою, а сік виходить більш густим.

• Яблука промивають і обов’язково видаляють з плодів середину, в якій знаходяться щільні перегородки з насінням. Вибір сорту залежить від того, який солодощі хочуть отримати напій. Головне, щоб м’якоть була щільною, не рихлою.

• Підготовлену сировину подрібнюють невеликими шматочками і отримують сік. Найпростіший спосіб віджиму – перегонка сировини через ручну або електричну соковижималку або уварювання на соковарці. Виділений таким чином сік виходить освітленим. Якщо хочуть отримати напій з м’якоттю, використовують так звані бабусині методи отримання гарбузового соку. Сировину попередньо варять до повного розм’якшення з водою, після чого перетирають крізь рідке сито. Для отримання соку без м’якоті, при відсутності спеціальних приладів, уварене сировину можна просто віджати, використовуючи марлю.

• Сік з гарбуза і яблук має приємний, але все ж специфічний смак, який до душі не кожному. Тому при його приготуванні рекомендується додавати інші фрукти, а також овочі з більш вираженими смаковими відтінками. Вони не тільки пом’якшують смак, але і збагачують напій ще більшою кількістю вітамінів і мікроелементів.

• При необхідності напій підсолоджують, додаючи за смаком рафінований цукор або мед, зайву солодкість розбивають лимонною кислотою або водою.

• Сік з гарбуза і яблук відмінно підходить для консервації на зиму. Він довго зберігається і поживні властивості напою при консервації не втрачаються, якщо правильно його заготовити.