Салати з сиром і кукурудзою

Дуже легкі і доступні рецепти салатів з сиром і кукурудзою. Що ще додати в салати з сиром і кукурудзою

Салати з сиром і кукурудзою

Соковиті, м’які зерна цукрової кукурудзи – улюблена багатьма господинями основа для швидких салатів.

Сир – теж майже незмінний інгредієнт холодних закусок.

Поєднуються обидва продукту просто чудово, і гострі і ніжні сири чудово відтіняють м’яку солодкість кукурудзяних зерен.

Салати з сиром і кукурудзою – загальні принципи приготування

• Використовують тільки консервовану кукурудзу. Перед додаванням з банок зціджують рідина, а зерна, щоб краще обсушити викладають на сито або друшляк.

• У закуски з кукурудзою зазвичай додають тверді сорти сиру. Зрідка в них кладуть копчений або плавлений сир. Подрібнюють сирні продукти частіше на тертці, нарізають ножем вкрай рідко.

• Салати з кукурудзою і сиром заправляють тільки майонезом. Якщо вказана у рецептурі жирність продукту не влаштовує, його замінюють на більш або менш жирним, але не сметаною або йогуртом.

• Подрібнені складові зазвичай відразу викладають на сервірувальне блюдо шарами, перемішують між собою їх набагато рідше.

• Нейтральний смак основних компонентів дозволяє поєднувати їх з багатьма продуктами. Найбільш використовувані: копчена курятина, крабові палички, яйця, кальмари, відварну картоплю, гриби або печінка. Оригінально і незвично можна приготувати закуску з додаванням шпрот.

• Сир і кукурудзу використовують не тільки для додавання в блюдо. Цими ж продуктами можна ще й оригінально прикрасити страву.