Курка з капустою в мультиварці

Курка з капустою в мультиварці – легко і ситно

Курка з капустою в мультиварці

Історики вважають, що гуси Рим врятували. А кулінари стверджують, що в давнину римляни любили поласувати тушкованою з пташиним м’ясом капустою.

Не будемо сперечатися ні з тими, ні з іншими, а приготуємо тушковану капусту з курятиною і в мультиварці. І доступніше і швидше, і римляни не образяться.

Курка з капустою в мультиварці – загальні принципи приготування

• Для смачних страв з капустою в мультиварці підійде будь-яка частина курячої тушки. Особливо ніжним буде страва з грудкою, більш соковитим і насиченим – з стегенцями, крильцями або ніжками.

• Курку з капустою в мультиварці можна загасити або обсмажити. Нерідко курятину готують окремо обсмажують в варильної чаші, а капусту готують паралельно на пару, в паровому контейнері.

Ще смачненьке:  Капуста з сосисками в мультиварці

• Часто в такі страви додають і інші овочі. Наприклад, моркву, цибулю, картоплю, кабачки та інші наявні під рукою. Іноді в такі страви додають рис.

• Обсмажити або тушкувати капусту з куркою в мультиварці можна як квашену, так і свіжу. Квашену перед приготуванням обов’язково вимочують деякий час у холодній воді. Якщо вона надмірно кисле, то заливають окропом, після чого добре промивають холодною водою. У тушковану капусту додають, зазвичай, томатну пасту або згущений томатний сік.

• Страви солять і перчать за своїм смаком. При бажанні їх можна присмачити улюбленими спеціями. Подають в гарячому вигляді або охолодженими, з гарнірами або як самостійне блюдо. Найбільш підходящий гарнір для страв з курки з капустою в мультиварці картопляне пюре або відварний рис.