Салати з шинкою і грибами

Салат з шинкою і грибами – чудова святкова закуска. Кращі рецепти салатів з шинкою і грибами: простих і листкових

Салати з шинкою і грибами

Салати з шинкою і грибами – це не просто ситна закуска, яка готується швидко і легко, але й дивовижно смачну холодну страву, багате вітамінами і мінералами. До його складу можуть входити безліч додаткових інгредієнтів. Кулінари всього світу щодня вигадують все нові змішання смаків – і, як не крути, в будь подачі, в будь-якому варіанті – цей салат виходить дуже смачним і ароматним.

Салат з шинкою і грибами – загальні принципи приготування

Для приготування салату можна використовувати будь-які їстівні гриби: це можуть бути опеньки, маслюки, лисички, печериці, гливи та багато інших. Ви можете вибрати потрібний рецепт, що вас і використовувати не зазначені в ньому гриби, а свої улюблені. Салат в будь-якому випадку вийде смачним і, безумовно, дуже ситним. Гриби миють, потім відварюють, після чого шаткують, або, навпаки, спочатку нарізають, потім відварюють. Або ж просто обсмажують цілком або в нарізаному вигляді, з додаванням цибулі або без нього. Все залежить від ваших смакових уподобань, так і від виду салату.

Шинка – це той м’ясний продукт, який не тільки смачний, але і не вимагає перед приготуванням термічної обробки, її досить вийняти з оболонки і нарізати або натерти.

Ці два інгредієнти не тільки чудово поєднуються один з одним, але і чудово гармоніюють практично з усіма продуктами: сиром, яйцями, ковбасами, м’ясом, картоплею, зеленню, цибулею, помідорами, горіхами – цей список можна продовжувати до нескінченності.

Інгредієнти салату можна змішувати, викладати шарами або подавати нарізку з заправкою в окремих креманках, щоб гості змогли самі змішати для себе улюблені інгредієнти у необхідній кількості заправки.

Салати з шинкою і грибами орієнтовані, як для повсякденного меню, так і для урочистих заходів.