Рис з м’ясом в мультиварці

Рис з м’ясом в мультиварці:від плову до паельї. Рецепти популярних страв з рису з м’ясом в мультиварці: простих і оригінальних

Рис з мясом в мультиварці

М’ясні страви з рисом це аж ніяк не тільки популярний плов.

Різновидів таких страв більш ніж достатньо.

Чудова сумісність рису з овочевими гарнірами і підливою дозволяє готувати абсолютно різні на смак страви, лише замінивши набір овочів, або сорт м’яса.

Рис з м’ясом в мультиварці – загальні принципи приготування

• Вибір рису залежить від конкретного блюда і завжди вказується в рецептурі. Рисову крупу в обов’язковому порядку ретельно перебирають і промивають. Після чого просушують на ситі і слідують згідно описаної рецептурою.

• З рисом можна приготувати будь-який вид м’яса: яловичину, свинину, баранину або птицю. Нерідко в приготуванні використовують змішаний фарш.

• Практично ні одне блюдо, приготовлене з рису з м’ясом, не обходиться без овочів. Часто додаються – лук і морква, деякі страви потрібно покласти болгарський перець і томати. Овочі попередньо пасерують у невеликій кількості олії або жиру разом з шматочками м’яса і тільки після цього змішують з рисом. Нерідко з рисом і м’ясом в мультиварці тушкують капусту. Вона може бути як свіжої, так і квашеної.