Вершково-сирний крем для торта

Вершково-сирний крем для торта з картинки! Рецепти вершково-сирних кремів для просочення і прикраси тортів

Вершково сирний крем для торта

Сирні креми можна вважати зразком податливості та стійкості. І якщо перше гідність передбачає відмінну сумісність з різними наповнювачами – горішками, фруктовим пюре, лікерами, коньяком, то стійкість означає чудове збереження наданої форми. Мало впливає на такі креми температура і процентне співвідношення основи зі смаковими наповнювачами.

Сирний крем для торта – загальні принципи приготування

• У приготуванні сирних кремів для торта використовують пастоподібний вершковий сир або нежирний домашній сир. Широкий асортимент подібних продуктів дозволяє підібрати їх, у тому числі і виходячи з фінансових можливостей. З дорогих вершкових сирів можна вибрати Маскарпоне і чудову Філадельфію. До більш доступним аналогам відносяться сири марок Риккота, Almette, гарні також President, Hochland і Виолетто.

• Кремову масу на основі сиру або вершково-сирних сирів приготувати легко, і вона виходить дуже ніжною і неймовірно смачною. Сир збивають з цукром-піском або цукровою пудрою, після чого в нього вводять, збиваючи або перемішуючи віночком інші складові. Успіх приготованого крему залежить не тільки від якості продуктів і правильного додержання пропорцій. Їх температура, також має неабияке значення. Якщо не дотриматися рецептурні рекомендації, маса може не взбиться. При порушенні рекомендованого температурного режиму продуктів відбувається вкрай неприємний процес розшарування.

Ще смачненьке:  Торт «Мурашник» зі згущеним молоком

• В кулінарії для приготування вершкових сирних кремів, крім основного сирного продукту використовують вершки або вершкове масло. Масу підсолоджують цукровим піском або пудрою, ароматизують ваніллю, а для смаку в неї додають ягоди, шоколад або подрібнені горіхи. Вершково-сирний крем-це не тільки чудова начинка для торта, їм можна прикрашати десерт і вирівнювати його боки. Більшість сирних кремів відмінно підходять для декору, при правильному приготуванні вони відмінно тримають форму і не тануть при тривалому знаходженні в теплому приміщенні. Використовуючи їх для оформлення торта, можна додатково підфарбувати харчовими барвниками.