Вершково-сирний крем для торта

Вершково-сирний крем для торта з картинки! Рецепти вершково-сирних кремів для просочення і прикраси тортів

Вершково сирний крем для торта

Сирні креми можна вважати зразком податливості та стійкості. І якщо перше гідність передбачає відмінну сумісність з різними наповнювачами – горішками, фруктовим пюре, лікерами, коньяком, то стійкість означає чудове збереження наданої форми. Мало впливає на такі креми температура і процентне співвідношення основи зі смаковими наповнювачами.

Сирний крем для торта – загальні принципи приготування

• У приготуванні сирних кремів для торта використовують пастоподібний вершковий сир або нежирний домашній сир. Широкий асортимент подібних продуктів дозволяє підібрати їх, у тому числі і виходячи з фінансових можливостей. З дорогих вершкових сирів можна вибрати Маскарпоне і чудову Філадельфію. До більш доступним аналогам відносяться сири марок Риккота, Almette, гарні також President, Hochland і Виолетто.

• Кремову масу на основі сиру або вершково-сирних сирів приготувати легко, і вона виходить дуже ніжною і неймовірно смачною. Сир збивають з цукром-піском або цукровою пудрою, після чого в нього вводять, збиваючи або перемішуючи віночком інші складові. Успіх приготованого крему залежить не тільки від якості продуктів і правильного додержання пропорцій. Їх температура, також має неабияке значення. Якщо не дотриматися рецептурні рекомендації, маса може не взбиться. При порушенні рекомендованого температурного режиму продуктів відбувається вкрай неприємний процес розшарування.

• В кулінарії для приготування вершкових сирних кремів, крім основного сирного продукту використовують вершки або вершкове масло. Масу підсолоджують цукровим піском або пудрою, ароматизують ваніллю, а для смаку в неї додають ягоди, шоколад або подрібнені горіхи. Вершково-сирний крем-це не тільки чудова начинка для торта, їм можна прикрашати десерт і вирівнювати його боки. Більшість сирних кремів відмінно підходять для декору, при правильному приготуванні вони відмінно тримають форму і не тануть при тривалому знаходженні в теплому приміщенні. Використовуючи їх для оформлення торта, можна додатково підфарбувати харчовими барвниками.