Простий салат з ковбасою

Простий салат з ковбасою – закуска для любителів ковбасних виробів. Кращі рецепти простих салатів з ковбасою: вареною, копченою

Простий салат з ковбасою

Ніжна шинка, варена або копчена ковбаса – популярний м’ясний продукт, який господині використовують як основу для закусок і салатів. Рецепти цих страв дуже багато. В принципі, ковбасу можна додавати в абсолютно будь-який салат. Як говориться, ковбасою салат не зіпсуєш.

Самий популярний і простий салат з ковбасою – «Олів’є». Без нього не обходиться жоден Новий рік.

З ковбасою готують як ситні, так і легкі салати. Перш ніж готувати салат, визначитеся, яку ковбасу ви будете використовувати і після цього виберіть рецепт.

Простий салат з ковбасою – основні принципи приготування

Простий салат з ковбасою готують зі свіжими або відвареними овочами, крупами, сиром, яйцями та іншими продуктами. Всі інгредієнти салату подрібнюють, потім викладають у глибокий посуд, заправляють соусом, майонезом або сметаною і перемішують. Простий салат з ковбасою можна сформувати шарами.

У деяких салатах використовуються відразу декілька видів ковбасних виробів. Включіть фантазію, і ви зможете з простих продуктів приготувати смачну і ситну закуску на обід або вечерю.