Пироги з яблуками і брусницею

Пироги з яблуками і брусницею – додайте солодкого різноманітності! Дріжджове, листкове і пісочне тісто для пирога з яблуками і брусницею

Пироги з яблуками і брусницею

Дивно, погодьтеся, що в країні, природа якої так багата на всякі їстівні різниці, користуються попитом такі страви, як піца, або гамбургер!

Ну, зрозуміло, про смаки не сперечаються, але ви тільки уявіть собі ароматний, розсипчастий пиріг, з кусків якого стікають подгустевшие краплі брусничного соку. А аромат тушкованих яблук?

Уявили? Тоді за справу!

Пироги з яблуками і брусницею – загальні принципи приготування

• Брусницю для пирогів можна брати заморожену, так і свіжу. Свіжі ягоди ретельно перебирають, відбираючи зіпсовані, промивають і обсушують від вологи, розклавши тонким шаром за полотняному або паперового рушника. Заморожені ягідки в більшості випадків не відтають.

• Враховуючи кислий смак брусниці, яблука краще взяти солодких сортів, щоб не додавати зайвого цукру в начинку. Фрукти очищають від шкірки, нарізають часточками, кубиками або натирають на тертці.

• Фруктову начинку ароматизують корицею або ваніліном. До неї можна додати вершковий сир або залити спеціально приготовленою заливкою з пудингу на основі яблучного соку. Дуже часто додають крохмаль, щоб утримати рясне виділення соку з ягід та яблук.

• Пироги з яблуками і брусницею випікають переважно з пісочного або дріжджового тіста. Для більш швидкої випічки використовують покупне, листкове, а менш клопіткою – сухе насипне, яке готується, без перебільшення, за хвилини і обходиться замішування і розкачування.

• Форми з пирогами для випічки поміщають на решітку, встановлену на середньому рівні. Духова шафа розігрівають заздалегідь до потрібної температури. Якщо пироги випікають в електричній духовці, температуру піднімають до 200 градусів, газову ж вироби випікають при 180 градусах.