Консервована черешня на зиму

Смачна і ароматна консервована черешня на зиму. Кращі рецепти консервації черешні для всіх

Консервована черешня на зиму

Черешня – улюблена багатьма ягода, в сезон її залюбки їдять і діти, і дорослі.

Але ось на зиму її заготовляють порівняно рідко.

Причина, ймовірно, в тому, що консервація черешні вимагає деяких умов, тонкощі її приготування відомі не всім.

Загальні принципи консервування черешні на зиму

Щоб приготувати дійсно чудову консервовану черешню, треба вибрати гарні плоди. Вони не повинні бути дрібні і кривобокі: якщо ягідки несмачні, як з них вийде смачна заготівля?

Черешня нерідко буває червивая. Перевірте, чи немає червоточини. Якщо знайшли, не беріть ягоди з цього лотка: ймовірно, вся черешня тут заражена, просто це поки не помітно.

Гілочки у черешні не видаляють перед продажем. Якщо їх немає, ймовірно, вони були в дуже поганому стані. Брати таку ягоду не варто, як і ту, у якої гілочки висохли або підгнили. Смачну консервовану черешню з такої сировини не приготуєш.

На дотик ягідки черешні повинні бути гладкими. Саме вони будуть смачними і соковитими. Плоди водянисті або шорсткі не годяться для консервації черешні.

Черешня містить дуже мало кислоти. Щоб виправити це, консервовану черешню прийнято додавати лимонну кислоту або натуральні цитрусові.

Варення з черешні необхідно варити в кілька прийомів: тільки в цьому випадку ягідки залишаться щільними, налитими солодким соком. Втім, іноді ці плоди зовсім не варять, а тільки заливають кілька разів киплячим сиропом: так консервована черешня буде смачніше.

При консервації черешні часто використовують різні прянощі. Зазвичай це ваніль, але нерідко додають також корицю, бадьян, кардамон. Це надає готовому страві неповторний аромат і тонкий смак.