Повидло з гарбуза

Повидло з гарбуза – сама помаранчева заготівля! Рецепти різного повидла з гарбуза з цитрусами або одягають, кабачками, курагою, яблуками

Повидло з гарбуза

Повидла багато не буває, особливо, якщо воно з гарбуза! Помаранчева заготівля обов’язково стане у нагоді. Вона ідеально підходить до чашки чаю, не менш вдало вписується у всілякі десерти ( наприклад, булочки з повидлом). Зробимо обов’язково!

Повидло з гарбуза – загальні принципи приготування

Для повидла м’якоть гарбуза можна подрібнити відразу або після попереднього пропарювання. На вибір способу впливає рецептура, наявність м’ясорубки або блендера, кількість вільного часу. Швидше і простіше перекрутити всі інгредієнти з’єднати і зварити ласощі на плиті. Але не завжди це можливо.

Що додають до гарбузі:

• сік лимона або кислоту;

• цукровий пісок;

• різні фрукти, свіжі і сухі;

• різні овочі (морква, кабачок);

• воду, соки.

Щоб поліпшити смак і аромат ласощі використовують різні прянощі: корицю, шафран, гвоздику, імбир, ваніль. Гарний запах повидла дає цитрусова цедра, але її обов’язково потрібно добре подрібнювати.

Готується гарбузова повидло зазвичай на плиті близько однієї години. Але зустрічаються рецепти для духовки або мультиварки. Якщо ласощі готується в кілька етапів, загальний час може збільшитися. Для тривалого зберігання гарбузову заготівлю розкладають в стерильні банки. Якщо повидло буде вживатися відразу, то достатньо чистих і сухих контейнерів з кришками. У цьому випадку після остигання ласощі бажано поставити в холодильник.