Паска з сиру – урочисті ласощі! Рецепти сирної паски з родзинками, цукатами, шоколадом, горіхами

Сирна паска – ритуальне блюдо, яке займає почесне місце на святковому столі.

Паска з сиру – урочисті ласощі! Рецепти сирної паски з родзинками, цукатами, шоколадом, горіхами

На відміну від пасок, воно не потребує багато часу на приготування, технологія досить проста і прозора.

З великоднем із сиру впорається будь-яка господиня! Здивуємо гостей?

Паска з сиру – загальні принципи приготування

• Сир. Він не повинен бути сухим і знежиреним. В ідеалі використовується сир з цільного фермерського молока. З них виходять найсмачніші страви. Перед використанням продукт потрібно подрібнити, протерти через сито або змолоти блендером.

• Сметана. Додається до великдень завжди, краще не використовувати продукт менш 20% жирності, так як в ньому буде багато сироватки. Замість сметани можна взяти жирні сільські вершки.

• Масло вершкове. Не можна замінити маргарином або іншим жиром. Масло додається в великдень не завжди.

• Яйця. Вони також додаються не завжди, частіше йдуть тільки жовтки. Вони можуть використовуватися в сирому вигляді або у відварному, такий рецепт є трохи нижче.

• Сіль, цукор, ванілін, родзинки, горіхи, цукати, різні сухофрукти. Всі ці інгредієнти додаються для смаку. Можна регулювати кількість на свій розсуд, щось додавати або прибирати.

• Форма. Зазвичай використовуються класичні пасочніци. Всередині їх вистилають вологою марлею. Складеної в декілька шарів. Якщо пасочніци немає, то використовують інші форми, відповідні за розміром і мають отвори для виходу сироватки. Зверху обов’язково ставлять гніт.