Лаваш з ковбасою та сиром

Беремо в дорогу: лаваш з ковбасою та сиром. Варіанти оформлення і начинок до лавашу з ковбасою і сиром

Лаваш з ковбасою та сиром

Тонкий листи вірменського лавашу, ковбаса і сир – що може бути простіше для приготування швидких закусочних страв? З таких продуктів без зайвих клопотів, навіть не борсатися з замешиванием тіста можна приготувати чудові страви – холодні, смажені або запечені.

Лаваш з ковбасою і сиром – загальні принципи приготування

• Лаваші продаються великими листами. В залежності від конкретного рецепту вони розрізають на частини або використовуються повністю. Можна загорнути В лаваш практичний будь-який продукт і отримати за лічені хвилини оригінальні страви, які можуть бути як закускою, так і ситним перекусом.

• Ковбаса і сир ідеальна начинка для таких страв. Але до їх вибору варто підійти зважено. Сиров’ялені та сирокопчені ковбаси – не кращий варіант, оскільки вони жорсткі. Найкраще взяти варену, без сала («Докторську» або «Дитячий»). Також хорошим вибором є м’яка напівкопчена ковбаса.

• Сири використовуються для начинки або змащування лаваша. Ними також посипають вироби перед запіканням, наприклад піцу. Вибір сорти найчастіше обмежений тільки вашою фантазією і доступністю. У більшості рецептів можна сміливо відійти від канонів і замінити сорт на свій розсуд. Не варто нехтувати лише типом сиру, якщо вказано ропні – замінюйте його таким же. Наприклад, бринзу на «Фету» або «Адигейський». Відповідно так само можна вчинити з твердими і плавленими сирами.