Оладки з яблуками на кефірі

Рецепти оладок з яблуками на кефірі: звичайних, дріжджових, з вівсянкою і сиром

Оладки з яблуками на кефірі

Немає нічого простішого, ніж кинути в тісто покришений фрукт і отримати на виході блюдо з чудовим ароматом.

Готуються такі оладки дуже легко, а виходять просто незвичайними.

Оладки з яблуками на кефірі – загальні принципи приготування

Чому основним інгредієнтом тесту є кефір? Просто це унікальний продукт, який замінює рідина, жири, кислоту. Він дозволяє на виході отримати м’які, пористі і ніжні оладки. А додаткові інгредієнти поліпшують їх смак.

Яблука перед закладкою в тісто обчищають, видаляють серцевину і подрібнюють. Можна натерти або просто порізати. Але важливо закладати їх перед смаженням, поки фрукти не виділили сік.

Що кладуть ще в тісто:

• яйця;

• сіль;

• цукор;

• борошно;

• розпушувачі.

Також може додаватися сир, інші молочні продукти, сухофрукти, горіхи, борошно можна замінювати манкою або вівсянкою. Точний перелік інгредієнтів вказаний в обраній рецептурою.

Смажаться яблучні оладки на сковороді. Обов’язково додають масло. Якщо сковорідка з антипригарним покриттям, то достатньо просто змастити поверхню.

Правильна консистенція

Якої густоти має бути тісто? У багатьох рецептурах зазначено, що маса повинна нагадувати сметану. Насправді все залежить від особистих переваг. Для тонких оладок тісто роблять рідшою, ніж для пишних лепешечек.

При додаванні яблук та інших соковитих фруктів, тісто може стати більш рідким. Також воно розріджується з часом ближче до кінця приготування. Необов’язково починати смажити пишні оладки, а закінчувати тонкими лепешечками. Завжди можна досипати ложку борошна, незалежно від етапу.