Ватрушки з повидлом

Ватрушки з повидлом – просто чудово! Кращі рецепти ватрушок з повидлом з дріжджового, листкового, сметанного, пісочного тіста

Ватрушки з повидлом

Ароматні ватрушки з повидлом – смачна, солодка випічка, яка припаде до душі і дорослим, і маленьким дітям.

Примітно, що ватрушки з повидлом можна готувати і у вигляді маленьких пиріжків, і у вигляді великої ватрушки. Запікають вироби, як у духовці, так і в мультиварці.

Ми пропонуємо вам на вибір багато цікавих рецептів ватрушок з повидлом з дріжджового, сметанного, пісочного і навіть листкового тіста. Вибирайте той, який вам більше подобається, і швидше приступайте до приготування.

Ватрушки з повидлом – загальні принципи приготування

Прийнято вважати, що тісто для ватрушок готують дріжджове, але це не зовсім так. Ватрушки з повидлом можуть бути виготовлені з будь-якого тесту. Головне, щоб мука була вищого сорту, так і інші продукти рекомендують брати свіжими, тоді тісто вийде на славу і, відповідно, ватрушки з повидлом вийдуть незвичайно смачними і красивими.

Зазвичай для приготування ватрушок беруть яблучне повидло – воно смачне, не дороге і має потрібну для приготування випічки густоту. Але також можна використовувати і повидла з груш, ягід, абрикосів, слив або асорті.

Класичний ватрушки з повидлом мають круглу форму, але завдяки тому, що кухня – це те місце, де можна сміливо експериментувати, додаючи не тільки нові інгредієнти, але і надаючи виробам незвичайний вигляд. Тому ватрушки можуть бути квадратними, прямокутними, маленькими і великими, з однією начинкою, з двома, покриті або немає глазур’ю, пудрою та іншими на розсуд кондитера.