Мармелад з яблук в домашніх умовах

Домашні мармелади з яблук – перевірені рецепти. Мармелад з яблук в домашніх умовах: в мікрохвильовій печі або духовці

Мармелад з яблук в домашніх умовах

Мармелад, насправді, це трохи не те ласощі, яке можна придбати на вагу, або в красивих коробках.

Його готують в кращому випадку з соків, рясно присмачуючи їх барвниками, загусниками та іншої не дуже корисною хімією.

Натуральні мармелади зовсім не такі, вони значно смачніше, хоча і менш гарні на вигляд.

Виготовлення мармеладу з яблук в домашніх умовах – загальні принципи приготування

• Рецепти мармеладу з яблук в домашніх умовах прості. З виготовленням ласощі впорається і дуже недосвідчений кулінар. Мармелад вариться з яблук, м’якоть яких містить в значних кількостях речовина, під назвою пектин. Який, у свою чергу, при тривалому уварюванні перетворюється в желирующее речовина.

• Які ж яблука краще всього взяти? Найбільш придатними для приготування мармеладу вважаються кислі сорти яблук, так як саме в таких плодах міститься найбільше пектину.

• Нарізані шматочками або часточками яблука пропекают в духовці або проварюють в каструлі на плиті до розм’якшення і готують з них пюре. Отриману яблучну масу тривало томят на мінімальному вогні, уваривая до готовності. Найпростіший спосіб перевірити готовність мармеладу – нанесіть невелику кількість загустів яблучного пюре на тарілку і злегка нахиліть її, якщо крапелька добре застигла і не попливла, значить можна знімати мармелад з вогню.

• Злегка остигнула масу розливають по формах або рівномірно викладають на жаровню і підсушують в духовій шафі або на повітрі. Після просушування пластової яблучний мармелад нарізають, а викладений у формочки звільняють і пересипають або обвалюють в цукрі.

• Щоб приготований за цим рецептом мармелад з яблук в домашніх умовах не танув, його зберігають у скляних ємностях, покритих пергаментом, в холодному місці.