Котлети з хлібом

Котлети з хлібом – завжди будуть пишними! Рецептури котлет з хлібом з фаршу, курки, різного м’яса і овочів

Котлети з хлібом

Смачна і пишна котлета сама проситься в рот.

Повз неї складно пройти, а тим більше встояти.

Щоб котлети дійсно вийшли пишними і м’якими, у них додають хліб.

Але не просто закидають, а роблять це правильно.

Навчимося готувати пишні котлети з хлібом?

Котлети з хлібом – загальні принципи приготування

М’ясо перед приготуванням котлет промивають і підсушують серветками. Якщо є плівки, то бажано їх зрізати. Потім продукт подрібнюють за допомогою м’ясорубки або комбайна. Якщо потрібна рубана маса, то м’ясо нарізають ножем на дрібні шматочки. Швидше і легше це зробити, якщо продукт трохи підморозити.

Хліб для котлет може використовуватися білий або темний. Бажано брати зачерствевший продукт, якому хоча б два дні. Його заливаю холодним молоком, водою, бульйоном, іноді використовують вершки і дають розкиснути протягом декількох хвилин. Потім злегка віджимають і відправляють у котлетну масу.

Що ще додають:

• цибуля, часник;

• яйця;

• спеції;

• зелень;

• крупи;

• гриби.

Як правило, кількість цих інгредієнтів не перевищує третини від загальної маси м’ясного фаршу. Але іноді в цілях економії добавок кладуть більше.

Котлети з хлібом можна готувати цільними, з начинками, сухими, з соусами та підливами. Їх смажать або запікають у духовці. Іноді об’єднують кілька видів термічної обробки. Також вироби прекрасно переносять заморожування. Їх можна помістити в камеру в сирому вигляді або після попереднього обсмажування.