Крем з масла для торта – класика кулінарного жанру. Прості рецепти смачних кремів з вершкового масла для будь-якого торта

Скільки б кондитери не винаходили різних солодощів, як би не намагалися виділитися своїми кремами і прикрасами, ні один з рецептів не зможе посперечатися з класикою. Торт або тістечко з кремом на основі вершкового масла, гарантовано не приїдаються.

Крем з масла для торта – класика кулінарного жанру. Прості рецепти смачних кремів з вершкового масла для будь якого торта

Крем з масла для торта – загальні принципи приготування

Основне правило приготування будь-якого крему на вершковому маслі – використання свіжого і виключно якісного продукту, з найвищим вмістом жирів. Неякісне масло при збиванні може расслоиться, а при використанні довгостроково зберігається, десерт може швидко зіпсуватися.

Важлива умова – точне дотримання пропорцій і послідовності змішування продуктів, рекомендованих рецептурою. Не варто економити на чому-небудь, якщо порушити пропорції, крем при збиванні, як і у випадку з неякісним маслом, може згорнутися або ж вийти рідким. Такі недоліки майже неможливо виправити.

Третє правило – крем слід використовувати негайно після приготування. Щоб уникнути харчових отруєнь, кремові маси не рекомендується зберігати більше доби, навіть в холодильнику.