Крем-суп з брокколі

Крем-суп з брокколі: рецепти для дієтичного і основного живлення. Різноманітність рецептів крем – супу від простого до складного з брокколі

Крем суп з брокколі

Головне якість крем – суп з брокколі укладено в його консистенції.

Легка маса у вигляді овочевого пюре, доповнена набором спецій і прикрашена декоративними інгредієнтами, здатна здивувати різноманітністю рецептів.

Це блюдо забирає небагато часу на створення, деякі з них взагалі варяться за 15 – 20 хвилин, а на виході виходить чудовий суп.

Унікальність брокколі в її здатності миттєво трансформуватися в абсолютно новий рецепт: цей продукт однаково гарний з м’ясними добавками, морської або річкової) рибою, лісовими грибами або різноманітними морепродуктами.

Крем-суп з брокколі: основні правила приготування

Існує безліч пропозицій з приготування кремових супів з брокколі. Вони можуть бути густоватыми як пюре або рідкими як збита сметана, але загальні принципи варіння будь капусти однакові.

Суцвіття дорослої брокколі мають пористу структуру, вони легко піддаються термообробці, відмінно развариваясь в окропі.

Тому час варіння традиційно не займає довше десятка хвилин.

За цей короткий термін капуста знаходить потрібну м’якість, її легко можна перекрутити на м’ясорубці або пропустити через сито.

Без використання барвників рослинних добавок, брокколі надає супу насичений зелений колір. Внесіть в рецепт морква або трохи карі, і перед вами чудовий кремоподібний ансамбль бежевого або золотистого відтінку.