Грибний суп в мультиварці

Грибний суп в мультиварці – для тих, хто цінує смачну їжу. Готуємо швидко, ситно і смачно грибні супи в мультиварці без клопоту

Грибний суп в мультиварці

Грибний суп в мультиварці – це справжня насолода для всіх хто любить насичені ароматні перші страви. Особливо цікавими та смачними виходять супи з лісовими грибами: опеньками, лисичками, білі грибочки та іншими. Але і з такими грибами, як печериці, гливи страва виходить чудовим і ніжним.

Грибний суп, приготовлений в мультиварці хороший ще й тим, що електроприлад в рази полегшує весь процес готування, мультиварка практично все робить за вас, до того ж не потрібно переживати про те, що щось підгорить або википить.

Грибний суп в мультиварці – загальні принципи приготування

Щоб зварити смачний грибний супчик в мікрохвильовці ви можете використовувати будь-які улюблені грибочки. Деякі віддають переваги лісових грибів, знаючи про те, що страва виходить неймовірно насиченим і ароматним. Інші ж воліють гриби, вирощені в теплицях – печериці та гливи – вони не вимагають тривалої початкової підготовки і більш безпечні. Зазвичай дітям до семи років не рекомендують страви з грибів, але в раціон чотирьох-п’яти річної дитини вже можна ввести ніжні супи-пюре з печериць.

Крім грибів до складу грибних супів в мультиварці можуть входити будь-які овочі, спеції, крупи, зелень і багато іншого на ваш розсуд. Зазвичай спочатку обсмажуються на режимі «Смаження» або «Випічка» грибочки з цибулькою і морквою, потім ці інгредієнти заливаються водою або бульйоном, після чого додаються додаткові компоненти і вже на режимі «Гасіння», «Суп» або «Варка» страву доводять до готовності.

До готового грибного супу подають сметану, вершки густі. Такий супчик особливо хороший з домашніми грінками.