Як варити пшоно на воді

Як правильно зварити пшоно на воді: основні способи приготування пшоняної каші

Як варити пшоно на воді

Величезний вибір продуктів і страв, які ми маємо на сьогоднішній день, враховуючи сучасні інформаційні і технічні можливості світової кулінарії – не привід відмовлятися від перевірених часом, простих і корисних страв з пшоняної крупи.

Як варити пшоно на воді: про користь продукту

Каша з будь-якої крупи – ситний і поживний сніданок, швидко і надовго насичує організм. Цьому сприяє рослинний білок, що міститься в тому числі і в пшоні, який швидко і легко засвоюється організмом, не трансформуючись в жирові відкладення в проблемних зонах тіла. Крім вітамінів групи В і РР, незамінних амінокислот, що грають важливу роль в організмі, пшоно містить магній, йод, бром, фосфор, калій, цинк.

Пшоно вважається кращим продуктом для нарощування м’язової маси. Здавна народні цілителі використовують пшоняну кашу в боротьбі з діабетом, набряком, атеросклерозом, хворобами печінки. Доведено, що пшоно допомагає ослабленому хворобами організму впоратися з виведенням антибіотиків, токсинів.

Правда, існують і деякі обмеження у вживанні пшоняної каші для людей зі зниженою кислотністю шлункового соку і за наявності гіпотиреозу (хвороба щитовидної залози).