Домашнє вино з малини

Домашнє вино з малини – п’янкий аромат! Наповнимо комору домашніми винами з малини: найкращі рецепти

Домашнє вино з малини

Малинові настоянки, наливки і, звичайно ж, вина – одні з найбільш ароматних алкогольних напоїв. У більшості випадків за цим показником вони «переграють» навіть класичні виноградні напої. Градусність вин з малини зазвичай трохи нижче, ніж виноградних, тому їх нерідко закріплюють.

Властиві малиновим компотів і відварів цілющі властивості в повній мірі відносяться і до вина. Стакан розігрітого напівсухого вина – один з кращих способів зупинити температуру промерзшему людині. Ну а якщо б всі ліки були настільки смачні, то від бажаючих лікуватися не було відбою.

Домашнє вино з малини – загальні принципи приготування

• Домашнє малинове вино готують не тільки зі свіжих ягід. Не менш смачним і не в чому не поступаються за якістю вийде напій, якщо в якості вихідного сировини взяти заморожену ягоду або навіть забродившее малинове варення.

• Для вин, виготовлених на тривале зберігання, слід брати тільки хороші непотекшие ягоди малини. Вони не повинні бути побиті гниллю.

• Малину бажано не мити, але якщо довелося це зробити, то ягоду слід ретельно обсушити, виклавши на друшляк або сито.

• Після цього з ягід готують пюре. Її розминають руками, товкачиком. Можна для цих цілей скористатися низькообертовим соковижималкою або просто м’ясорубкою.

• Потім сировину засипають цукром, може знадобитися вода, залишають на кілька днів, щоб виділився сік.

• Після цього ягідну масу фільтрують, віджимаючи при цьому ягоди. На фільтрованому соку, перелитом в скляні ємності, під водяним затвором готують сусло, а віджатий макуха викидають.

• Для прискорення процесу бродіння в сусло може додаватися світлий родзинки. Його, так само як і малину, бажано не мити, щоб не змити «диких» дріжджів.

• Подальше виготовлення вина залежить від рецептури приготування напою. Є рецепти, за якими вино потрібно довго витримувати. А є і такі рецепти, які припускають першу дегустацію вже через кілька днів.