Ліверна ковбаса домашня

Ліверна ковбаса домашня – бюджетна знахідка. Приготування ліверної ковбаси в домашніх умовах зі шпиком, рисом, гречкою

Ліверна ковбаса домашня

Магазинна і домашня ліверна ковбаса – небо і земля. Цей продукт хочеться знову і знову. Він володіє приголомшливим м’ясним смаком, попри простоту і дешевизну складу. Та й технологія приготування не відрізняється складністю. Але дещо все ж потрібно знати. Приготуємо домашню ковбаску з ліверу?

Ліверна ковбаса в домашніх умовах – загальні принципи приготування

Який лівер можна використовувати для ковбаси: печінка, легені, нирки, серце. Нирки бажано розрізати і вимочити у воді. Субпродукти можна взяти будь-які: яловичі, свинячі, баранячі і від будь-якої птиці. Також можна взяти суміш. Для згладжування смаку у фарш додається свиняче сало чи смалець.

Що ще кладуть у ліверну ковбасу:

• крупи;

• цибуля, часник, іноді інші овочі;

• вершки, сметану;

• яйця.

Спеції можна додавати будь-які, на свій смак. Для наповнення використовують штучні або натуральні оболонки. Для ліверної ковбаси краще брати кишки, так як вона виходить особливо смачною в запеченому і смаженому вигляді. Але натуральну оболонку потрібно вміти очищати і готувати. Для цього кишку вивертають, засипають сіллю, потім зскрібають слизовий шар. Очищені черева замочують на добу в оцтовому розчині для видалення запаху, воду періодично потрібно міняти.