Дієтичне суфле

Дієтичне суфле, як воно є – з курки, яловичини, сиру. Який продукт краще підійде для дієтичного суфле

Дієтичне суфле

На тему дієтхарчування написаний хмарочос статей і зламано не менше копій. І все одно ця тема постійно піднімається, оскільки сам факт обмежень у такому важливому для людини процесі, як їжа, досить болюче питання. Як же вчинити – пожертвувати здоров’ям, або задоволенням від смачної їжі? Відповідь – не робити ні того, ні іншого!

Давайте готувати разом, нескладні і смачні страви, наприклад… дієтичне суфле.

Дієтичне суфле – загальні принципи приготування

• Дієтичне харчування ґрунтується на легкозасвоюваних стравах невисокою калорійністю з підвищеним вмістом білка. Як не можна краще підходить для цих цілей суфле з яловичини, курятини або сиру. Таке дієтичне блюдо можна приготувати двома способами: на пару або випекти в духовці. У будь-якому випадку знадобляться форми. Для дієтичного суфле краще брати ємності, виготовлені з силікону. Їх не потрібно змащувати маслом, що позитивно позначається на калорійності підготовлюваного блюда. Розмір формочок не має особливого значення, але все ж краще приготувати суфле порційним.

• Для дієтичного суфле з яловичини, слід вибирати пісні шматки м’якоті. Бажано взяти молоду телятину. Для дієтичного страви з курки краще використовувати ніжне біле м’ясо птиці – грудку. Сире або відварне м’ясо перемелюється у фарш будь-яким прийнятним методом, головне, домогтися найбільшого подрібнювання.

• Дієтичне сирне суфле готують з маложирного або повністю знежиреного сиру. Продукт не повинен бути зернистим і сухим. Щоб досягти максимальної легкості і більш ніжної структури, сир попередньо перетирають через сито або перебивають блендером до пастоподібного стану.

• В суфле по кожному з представлених рецептів завжди додають яйця. Білки, як правило, вводять окремо від жовтків. Їх збивають до одержання пишної піни і вмішують в основну масу в самому кінці, намагаючись не порушувати легкості білкової піни.

• У м’ясне суфле часто додають рис або овочі, сирне дієтичне блюдо нерідко готують з висівками або підфарбовують порошком какао.