Цукрова мастика для торта, домашня

Цукрова мастика для торта домашня: на молоці, желатині, з маршмеллоу. Рецепти цукрової мастики в домашніх умовах

Цукрова мастика для торта, домашня

Домашній торт – самий смачний десерт і приготувати його вміють багато господинь.

Всі етапи його приготування, при умові дотримання рецептури і застосування свіжих і якісних продуктів, що не представляють особливої складності.

До того ж, сучасна побутова техніка суттєво полегшує працю і скорочує час перебування на кухні, що є великою перевагою в порівнянні з тими недалекими часом, коли для отримання пишного крему або бісквіта потрібно було до знемоги обертати віночок рукою.

Собівартість домашніх десертів – додатковий аргумент на користь їх приготування власними руками.

Але питання про оздоблення домашнього торта у багатьох викликає почуття невпевненості, як мінімум. Знаходяться різні способи рішення цієї задачі: торт просто не прикрашають, або використовують готові кондитерські вироби – шоколадні медальйони, шматочки мармеладу, горішки або ізюм у шоколаді або в глазурі. Безумовно, це – вихід. Але такий вихід не задовольняє тих, для кого кондитерське мистецтво – улюблене захоплення, в якому є бажання постійно вдосконалювати свою майстерність.

Прикраси з цукрової мастики для тортів в домашніх умовах були придумані в середині минулого століття, коли не було електричних міксерів і «розумних» печей з таймерами і термометрами, але потреба створювати красу у всьому вже існувала. Тому і способи створення прикрас придумувалися прості і цілком здійсненні. Один з цих способів – цукрова мастика для торта. В домашніх умовах цей варіант прикраси зовсім не представляє ніякої складності. Щоб подолати надуманий страх – «я так точно не зможу» – досить згадати, як у дитинстві кожен з нас ліпила фігурки з пластиліну. Адже тоді не було страху? Значить, все вийде.

Можна купити в спеціалізованих магазинах готову цукрову мастику для торта. В домашніх умовах приготувати її теж не складе особливої праці.